Rumah > Hubungi kami
Tel: +86-29-86105123
Fax: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Alamat: Rm 10802, Blok B, bangunan Kairui, zon pembangunan ekonomi Xi'an, China.
Pengurus

Pengurus: Eva Hui

E-mel:EVA@rejeegroup.com

Eksekutif jualan

Eksekutif jualan: Natalie

E-mel: Natalie@rejeegroup.com

Wakil jualan

Wakil jualan: Yusri

E-mel:Eric@rejeegroup.com


Wakil jualan: Vincent

E-mel:Vincent@rejeegroup.com


Jualan kita

Kita jualan: Emma

E-mel:Emma@rejeegroup.com

Kita: Thomas jualan

E-mel:Thomas@rejeegroup.com

Perkhidmatan selepas jualan

Perkhidmatan selepas jualan: Jason

E-mel:Jason@rejeegroup.com


Perkhidmatan selepas jualan: Kevin

E-mel:Kevin@rejeegroup.com


Kakitangan teknikal

Alan: kakitangan teknikal

E-mel:Technical@rejeegroup.com


Bendahari

Bendahari: Julia

E-mel:Julia@rejeegroup.com




Produk-produk